שלום,
אנחנו מעדכנים עבור כל לקוחותינו את מדיניות הפרטיות של "המפתח להצלחה" המרכז ללימודי העשרה במודיעין ומאחלים שתמיד תהיו בטוחים.
 
מדיניות הפרטיות (נכתבה בלשון זכר, אך מתייחסת לשני המינים) מתארת ​​את סוגי הנתונים האישיים של גולש או לקוח ("הלקוח"), שאנו אוספים באמצעות מוצרי ושירותי התשלומים שלנו ("שירותים") ובאמצעות נוכחות מקוונת שלנו, הכוללים את האתר הראשי שלנו בכתובתwww.m-center.org.il , וכן שירותים ונכסים דיגיטליים שאנו מאפשרים למשתמשי האינטרנט דוגמת פייסבוק.
מדיניות זו מתארת ​​גם כיצד אנו משתמשים בנתונים אישיים, עם מי אנו חולקים אותם, את זכויותיו ובחירותיו של הלקוח, וכיצד יוכל ליצור איתנו קשר בנוגע לשיטות הפרטיות שלנו.
מדיניות זו אינה חלה על אתרי אינטרנט, מוצרים ושירותים של צד שלישי, גם אם הם מקשרים לשירותים או לאתרים שלנו, ועל הלקוח לשקול היטב את נוהלי הפרטיות של אותם צדדים שלישיים.


סקירה כללית
אנו משיגים נתונים אישיים, רק אם הלקוח השאיר את פרטיו בנכסים הדיגיטליים שלנו ובפרט באתר/ פייסבוק או נכסים דיגיטליים אחרים שברשותנו.
אם מדובר בלקוח שלנו, אזי אוסף הנתונים האישיים שלו ניתן לנו ישירות ממנו.
 
נתונים אישיים שאנו אוספים:
  1. נתונים אישיים שאנו אוספים אודות הלקוח.
נתונים אישיים הם כל מידע המתייחס לאדם מזוהה. הנתונים האישיים שהלקוח מספק ישירות אלינו דרך האתרים והשירותים שלנו, ייראו מההקשר שבו הוא מספק את הנתונים. באופן מיוחד: בעת ההרשמה או יצירת פנייה לחזרה אנו אוספים את שמו המלא, כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון עימם ביקש שניצור איתו קשר.
כשהלקוח ממלא את הטופס המקוון שלנו ליצירת קשר עם הצוות שלנו, אנו אוספים את שמו המלא, דוא"ל העבודה שלו ומספר הטלפון שלו.
אנו עשויים לאסוף מידע נוסף על מנת לאמת את זהות הלקוח בעת יצירת קשר טלפוני כגון האם הוא משתמש בשרותי העסק. כחלק מהקשר של הלקוח איתנו, אנו עשויים גם לקבל מידע פיננסי ואישי אודותיו, כגון תאריך הלידה שלו ומזהים ממשלתיים הקשורים אליו ואל הארגון שלו (כגון מספר זיהוי שלו, כתובת, תאריך לידה) לטובת תשלום בגין השירותים.
אם הינך לקוח של "המפתח להצלחה", כאשר אתה מבצע תשלומים או מבצע עסקאות באמצעות אתר או יישום או מערכת סליקה אנו נקבל את פרטי העסקה שלך. זאת תלוי באופן שבו מתבצע תשלום בגין השירותים שלנו. אנו עשויים לקבל מידע זה ישירות ממך, או מצדדים שלישיים האחראים לחיוב וסליקת התשלום. המידע שאנו אוספים יכלול מידע על אמצעי תשלום (כגון מספר כרטיס אשראי או חיוב, או פרטי חשבון בנק), סכום הרכישה, תאריך הרכישה ואמצעי התשלום. אמצעי תשלום שונים עשויים לחייב איסוף של קטגוריות מידע שונות. הלקוח יקבע את אמצעי התשלום שהוא מאפשר לנו להשתמש בו, ומידע אודות אמצעי התשלום שאנו אוספים יהיה תלוי באמצעי התשלום בו יבחר להשתמש מרשימת אמצעי התשלום הזמינים המוצעים לו. כאשר הלקוח מבצע עסקה, אנו עשויים גם לקבל את שמו, דוא"ל, כתובת החיוב או המשלוח שלו ובמקרים מסוימים גם את היסטוריית העסקאות שלו לצורכי אימות. כאשר אנו מבצעים פעילויות לניטור, מניעה, גילוי ותאימות פיננסית או מספקים שירותים כאלה למשתמשים שלנו, אנו נקבל נתונים אישיים מהלקוח (ומהמכשיר שלו) באמצעות השירות שלנו ומשותפינו העסקיים, נותני השירותים הפיננסיים, שירותי אימות זהות ומקורות זמינים לציבור (למשל שם, כתובת, מספר טלפון, מדינה), לפי הצורך בכדי לאשר את זהותך ולמנוע הונאה. שירותי ניטור, איתור ומניעת הונאות שלנו עשויים לאסוף נתונים אישיים אודותיך ולהשתמש בטכנולוגיה כדי לעזור לנו להעריך את הסיכון הכרוך בניסיון עסקה שלך עימנו.
 
  1. מידע שאנו אוספים אוטומטית באתר שלנו.
האתר שלנו לעיתים משתמש בקובצי Cookie ובטכנולוגיות אחרות כדי לתפקד ביעילות. טכנולוגיות אלה מתעדות מידע אודות השימוש שלך באתרים שלנו, כולל: נתוני דפדפן והתקנים, כגון כתובת IP, סוג התקן, מערכת הפעלה וסוג דפדפן אינטרנט, רזולוציית מסך, שם ומערכת גרסת ההפעלה, יצרן ומכשיר דגם, שפה, תוספים, תוספות וגרסת השפה של האתרים בהם הלקוח מבקר, נתוני שימוש, כגון זמן בילוי באתרים, עמודים שביקרו בהם, קישורים שנלחצו עליהם, העדפות שפה והדפים שהובילו או הפנו אתכם לאתרים שלנו.
אנו אוספים מידע אודות הפעילות המקוונת של הלקוח באתרים ובמכשירים מחוברים לאורך זמן ובאתרים, מכשירים ואפליקציות בהם הלקוח משתמש מולנו. אנו משתמשים ב-Google Analytics באתרים שלנו כדי לעזור לנו לנתח את השימוש של הלקוח באתר שלנו ולאבחן בעיות טכניות.
 
  1. הזכויות של הלקוח
הלקוח רשאי לבקש מאיתנו לספק כל פרט מפרטיו האישיים שאנו מחזיקים הנוגעים אליו; אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים הבאים:
אספקה של ראיות הולמות עבור הזהות של הלקוח (לרוב נקבל צילום של הדרכון או ת.ז. שלו באישור נוטריון), יחד עם עותק מקורי של חשבון שירות בו ניתן לראות את הכתובת הנוכחית.
אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שהלקוח מבקש עד למידה המורשית על פי חוק.
 
האתר שלנו כולל קישורים חיצוניים, ופרטים על, אתרים צד ג’. אין לנו שליטה על, ואיננו אחראים על מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג’.
 
  1. ליצירת קשר איתנו: טלפון 073-7883300 או בדוא"ל mail@m-center.org.il 
 
(עודכן לאחרונה: 6.2021).