רשימת שיעורים
לשפר ולהעצים את האנגלית שלך, זה בידיים שלך!
 
תלמיד תיכון? צריך לעבור את בחינת הבגרות בהצלחה? מעולה.
ציון גבוה בבגרות מתחיל בידיעה אמתית של השפה וגם בגישה נכונה לבחינה.


כתלמיד תיכון המטרה הממוקדת ביותר לנגד עיננו היא השגת הציון המקסימלי בבחינות הבגרות, אנגלית היא אחת הבגרויות עם המשקל הגבוה ביותר לעתידנו האקדמאי ובכלל.

אנו מאמינים בשילוב חכם של הנאה מהלמידה, למידה משמעותית ויסודית ללא "טריקים" של השפה האנגלית באמצעות חוויות נעימות מחיי היומיום שלנו, ושילוב של למידת הבחינה עצמה והדרך לגשת אליה.

האם אתם בטוחים שאתם יודעים לענות על הבחינה נכון?

אחד מהנושאים שמתפספסים הרבה מאוד פעמים לתלמידים בבחינת הבגרות זהו הגישה הנכונה לפתרון הבחינה, כיצד לקרוא נכון את השאלות, ומה מצפה בודק הבחינה לקרוא בתשובות. במקרים רבים יתכן והתלמיד יבין את השאלה והתשובה אולם ניסוח לא על פי הציפיות של הבודק יביא להפחתת נקודות מציון הבחינה. לכן, בהכנה לבגרות אנו לומדים גם את הבחינה עצמה, מה הדרך הנכונה לגשת לכל אחד מהסעיפים? וכיצד עונים בצורה מהירה ויעילה על כל השאלות ובצורה המדויקת ביותר.
 
חוויה נעימה, הבטחה להצלחה!

גורם נוסף אותו הזכרנו שמסייע להצלחה הינו צורת הלמידה. במרכז "המפתח להצלחה" שמים דגש על למידה חווייתית, למידה באמצעות שירים, סיפורים מרתקים וחומרים שנוגעים לחיי השגרה שלנו, כך הלמידה המלאה של השפה הופכת למובנת מאליה, טבעית ושוטפת.

פעמים רבות, עצם הסרת המחסום הנפשי בחיבור והרתיעה מהשפה הזרה כבר מאפשר לנו להפנים בקלות ובהרבה פחות מאמץ את השפה החדשה ברמה גבוהה מאוד.
 
היתרונות המשמעותיים שלנו במרכז "המפתח להצלחה"
  • 60 דק' שיעור! ולא 45 דק'... עוד זמן לימוד, עוד זמן לשאלות ויחס אישי לכל תלמיד.
  • תרגול חופשי – יש לכם בעיה באמצע השבוע? רוצים לשאול שאלות ולפתור עם מתרגל מקצועי? במרכז ישנה כיתת תרגול ייעודית לתרגול חופשי כל השבוע ללא תשלום נוסף.
 

אין צורך להתלבט, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא כל התחייבות, ובואו להתרשם מהמרכז בשעת הלימודים! (הגעה להתרשמות - בתיאום מראש בלבד).

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה לחץ כאן!

 
לומדים אנגלית לבגרות