רשימת שיעורים
לדבר, לכתוב ולקרוא שוטף אנגלית – רק עם המפתח להצלחה!
 
כשהכול סביבנו כתוב ומדבר באנגלית, אנחנו חייבים לדעת את היסודות ברמה הגבוהה ביותר. במרכז המפתח להצלחה תלמדו אנגלית בהצטיינות ובהנאה!

אנגלית הינו המקצוע השימושי ביותר מבין מכל שיעורי הלימוד בבית הספר, ידיעת האנגלית, היכולת לקרוא ולהבין, לכתוב ולדבר בצורה תקנית מקנה לנו יתרון רב על פני אחרים ומאפשר לנו להפוך לאנשים מקצועיים בעלי ידע ויכולת השתלבות עולמית ובחברה.

גיל החטיבה הינו גיל משמעותי ביותר מבחינת התלמיד להפנמת החוקיות והסגנון האנגלית, ומאפשר יותר מכל גיל אחר להפנים את השפה בטבעיות וללא קשיים מיותרים.

מרכז המפתח להצלחה מאמין בשיטות למידה טבעיות, כגון דיבור, קריאה וכתיבה בצורה חווייתית, כך שלמידת האנגלית לא הופכת לנטל על התלמיד אלא לתחביב מסקרן ומעניין.

איך לומדים במרכז שלנו?
צוות המורים שלנו מאמין בעיקר בלמידה טבעית של שפת האנגלית, מתוך שיחה וקריאה נעימה ופחות מתוך זיכרון ושימוש בנוסחאות יבשות. מהניסיון הרב של המורים שלנו, למידה טבעית של הדקדוק מבטיחה תוצאות גבוהות יותר, הן ברמת מהירות הלמידה והן מבחינת השימוש הנכון והטבעי.

אלו עוד יתרונות יש למרכז ה"מפתח להצלחה"?
  • כל שעת לימוד שלנו הינה שעת לימוד מלאה בת 60 דק'. כך התלמיד זוכה למענה מעמיק יותר של שאלות ויותר זמן ליחס אישי.
  • לרשות התלמידים כיתות תרגול פתוחות לאורך כל השבוע. מעוניינים בסיוע לאחר השיעור? צוות מורים מחכה לכם בכיתות ייעודיות, ללמידה חופשית ולהשיב לכם על כל שאלה ובעיה.
 
ק

אין צורך להתלבט, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא כל התחייבות, ובואו להתרשם מהמרכז בשעת הלימודים! (הגעה להתרשמות - בתיאום מראש בלבד).

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה לחץ כאן!

 
לומדים אנגלית לחטיבה