רשימת שיעורים

גם אתה יכול להצטיין בבגרות. אתה צריך רק את "המפתח להצלחה".

100 בבגרות זה לא חלום! במרכז "המפתח להצלחה" תקבלו את כל הכלים והידע הנצרך כדי להגיע לציון מושלם בבחינת הבגרות.

מרכז המפתח להצלחה שם לו למטרה להוביל את תלמידיו להצלחה מושלמת בבגרות. נשמע בלתי אפשרי? אוטופי?  זה אפשרי אם לומדים את השיטה ומקבלים את הכלים להבין את המתמטיקה באופן יסודי. כך לכל תרגיל מורכב יש דרך פתרון מובנת, פשוטה וברורה, וכל מושג מתמטי מובן וברור לתלמיד על בוריו. כך כל תרגיל הופך פשוט לפתרון. קחו את "המפתח להצלחה"!

יש דרך יש פתרון!

אחת מהבעיות של התלמידים כיום היא חוסר הפנמה של דרך פתרון פשוטה ושיטתית. כך בכל פעם מוצא את עצמו התלמיד מול "שאלה חדשה" כאשר, למעט מספרים ומשתנים, אין הבדל מהותי בין השאלות. כל מה שצריך הוא להכיר את השיטה והדרך הנכונה לקרוא תרגילים במתמטיקה, להבין את כוונת התרגיל ולהשתמש בשיטה הנכונה לפתרון התרגיל, ובשביל זה אנחנו פה. מטרת המרכז היא בראש ובראשנה להקנות הרגלי לימוד ותרגול מתמטי שיטתי לתת לתלמיד כלים שימושיים באמצעותם הוא יתמודד עם כל תרגיל שיגיע לפניו וידע לפשט אותו לרמה הבסיסית ביותר, ללא בהלה, לחץ או חוסר הבנה.

מה זה 60 עבורנו?

60 עבורנו מסמל רק את דקות השיעור של מתמטיקה לבגרות. כל שיעור הינו בן שעה שלמה, כך שלכל תלמיד יש עוד רבע שעה לשאול שאלות ולקבל תשובות ולמורה יש זמן להיכנס לעומק של כל מושג מתמטי בצורה רציפה ומלאה.
 
מהפכה בשיטת הלימוד!

מרכז המפתח להצלחה מציע שיטת לימוד ייחודית שבה, הקשר בין התלמיד למרכז הלימודי אינו תם בשיעור הקבוע, התלמידים שלנו מוזמנים מידי יום להגיע אל מרכז הלימודים אל כיתות תרגול ייעודיות ולתרגל בסיוע מורה מקצועי את תרגילי הבית מבית הספר או של התרגילים שניתנו על ידנו. אין צורך לחכות שבוע שלם לקבלת מענה על שאלות. הצוות שלנו זמין לכם מידי יום ומחכה רק לכם.


אין צורך להתלבט, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא כל התחייבות, ובואו להתרשם מהמרכז בשעת הלימודים! (הגעה להתרשמות - בתיאום מראש בלבד).

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה לחץ כאן!

 
לומדים מתמטיקה לבגרות 3/4/5 יח'