רשימת שיעורים
        "המפתח להצלחה" – מבינים את היסודות שואפים גבוה!

הצלחה במתמטיקה חייבת להיות מושתתת על הבנה מעמיקה של חוקי היסוד המתמטיים ושיטות עבודה מסודרות. מרכז "המפתח להצלחה" ינחה אתכם בדרך הנכונה.

אהבה והצלחה במתמטיקה איננה מולדת בלבד, באמצעות קבלת כלים נכונים לשיטות עבודה והבנה יסודית של החומר ניתן להגיע להישגים גבוהים מאוד. מרכז המפתח להצלחה מציע תכנית לימודים עשירה ומגוונת לתלמידים על מנת להעצים בחטיבה את הידע הנלמד בבית הספר, להקנות כלים פרקטיים ולהמחיש ברמה המעשית את המופשט.

 
"אם אתה לא יודע לנסח את זה בפשטות,
אתה פשוט לא מבין את זה מספיק טוב"(אלברט איינשטיין)

 

                                                   מדוע לבחור בנו?

בגלל המורים...

צוות המורים שלנו הינו צוות ייחודי להוראת המתמטיקה בעל שנות ניסיון רבות בהוראה והכנה של תלמידים מהחטיבה להעלאת הקבצה ומבחני מעבר, כמו גם ביסוס הידע לקראת הבגרויות הקרבות אליהם. מורים דינאמיים ועם רוח צעירה שיודעים לגעת בנקודות הנכונות בלב התלמיד, ולתת את הדגשים המדויקים בדיוק בנקודות החולשה של כל תלמיד ותלמיד.

בגלל הזמן המוקדש לכל תלמיד...

כל שיעור הינו בן 60 דק'  מלאות, כך שבכל שיעור למורים יש את מלוא הזמן לענות לכל שאלה ולהתעכב על נושאים המצריכים חזרה, עד להפנמה מלאה של החומר.

בגלל תרגול נוסף חינם!!!

במרכז "המפתח להצלחה" אנו מודעים לאחת הבעיות של תלמידים שמגיעים הביתה ולא מצליחים לפתור חלק מהתרגילים ללא סיוע נוסף, אין צורך לחכות שבוע שלם בחוסר מעש! בזכות כיתות התרגול החופשיות שלנו, כל תלמיד יכול להגיע למרכז הלמידה ולתרגל בסיוע מורה הנמצא בכיתות תרגול ייעודיות ויסייע לו להשלים את התרגילים בהם היו לו קשיים ואף לתרגל חומר נוסף, תרגילי בית ספר או תרגילים שניתנו על ידי המורה במרכז שלנו.
 
אין צורך להתלבט, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא כל התחייבות, ובואו להתרשם מהמרכז בשעת הלימודים! (הגעה להתרשמות - בתיאום מראש בלבד).

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה לחץ כאן!
לומדים מתמטיקה לחטיבה