כשאתה מבין את החומר לעומק, אתה נהנה בלימודים. במרכז "המפתח להצלחה" לומדים פיזיקה 5 יח', מצטיינים ונהנים!

ככל שחומר לימודי עולה ברמת המורכבות, ומשלב מספר מקצועות לימוד יחדיו חשוב מאוד לוודא שהמושגים והתוכן הנלמד ברור מעל לכל ספק, שהשימוש בנוסחאות אינן נשארות בגדר "תוכי" אלא ברמת ביצוע מושלמת של הבנה יסודית בפירוק כל שאלה לגורמים ולהפשטה של כל שאלה עד לקבלת תשובה ברורה ומדויקת.

במרכז "המפתח להצלחה" תלמידי פיזיקה מכירים לעומק כל מושג ונוסחה, מבינים ומפנימים את הכללים השונים, ומקבלים כלים מקצועיים ושיטות עבודה קלות לשימוש שייפשטו כל בעיה מורכבת לרמת פתרון חדה וברורה.

                              אצלנו תקבלו יותר, הרבה יותר!

יותר זמן לימוד!
כל שעת לימוד שבועית שלנו איננה "שעה אקדמית" בת 45 דק' אלא 60 דק' מלאות. כך התלמיד זוכה ליותר שעות לימוד בפועל, למורה יש יותר זמן להשיב לשאלות ולרדת לעומקה של סוגיה מבלי להצטרך לקטוע שיעור בשיאו עקב הזמן הקצר. 60 דק' מאפשרות לתלמיד לחוות שיעור המחולק בצורה דידקטית חכמה, תוך הקפת החומר בצורה מלאה ושלמה.

יותר זמן תרגול!
במרכז "המפתח להצלחה" התלמידים מוזמנים להגיע בכל יום למרכז לכיתות לימוד ייעודיות על מנת להמשיך ולתרגל את החומר הנלמד תוך ליווי וסיוע מקצועי של מורים הזמינים למענה לשאלות לאורך כל שעות התרגול מידי יום.

יותר יחס אישי!
בכיתות הלימוד שלנו תמצאו כיתות עד 5 תלמידים בכיתה, כאשר הכיתות מחולקות לפי רמות קושי ונחשבות להומוגניות בצרכי הלימוד ובקצב הלימוד. בזכות כיתות קטנות וחכמות המורה מצליח ללמד בקצב רגוע מאוד, עם זמן אישי לכל תלמיד.

 

אין צורך להתלבט, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא כל התחייבות, ובואו להתרשם מהמרכז בשעת הלימודים! (הגעה להתרשמות - בתיאום מראש בלבד).

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה לחץ כאן!

 

לומדים פיזיקה לבגרות

להצטיין בפיזיקה לבגרות וליהנות מהלמידה!

רשימת שיעורים