רשימת שיעורים

              להבין ולאהוב פיזיקה מהרגע הראשון!

גישה פתוחה וסקרנית לעולם הפיזיקה כבר בגיל צעיר תמלא בנו מאגר מוטיבציה עצום לכל החיים ללמידה משמעותית. המפתח להצלחה, כך עושים זאת נכון!

אנו מכירים היטב את הרצון שילדכם יצליח בלימודים, יגיע להישגים מרשימים, יתחבר למקצועות "הנכונים", ללמוד לאהוב את הפיזיקה זה השלב הראשון והחשוב ביותר בדרך לצעידה במסלול נכון וודאי.

                       אלו גורמים יניעו את ילדכם להצלחה בפיזיקה בחטיבה?

הפשטת מושגים
אחת מהנקודות תורפה המשמעותיות שלעיתים ניתן לראות אף אצל סטודנטים למקצועות הנדסה הוא חוסר הבנה מלא של מושגי היסוד. הבנה נכונה ואינטואיטיבית של מושגי יסוד בגיל החטיבה והפנמה של חומר הלימוד ברמה הבסיסית ביותר שלו תקנה לילדכם תחושה של וודאות בנוגע למקצוע, תסיר ממנו תחושה של ערפול וחוסר ביטחון ותאפשר לו לגשת למקצוע מתוך חיבור משמעותי וסקרנות אמתית.

המחשה ודינאמיות
אף אחד לא אוהב ללמוד מקצוע משעמם. גם מבוגרים בוחרים בתארים שמעניינים אותם, איך אנו יכולים לצפות להתנהגות אחרת מילדנו?
במרכז "המפתח להצלחה" שמים את הדגש על המחשה ודינאמיות, מורים מקצועיים ומנוסים עומדים לרשות התלמידים, המביאים עמם מתוך ניסיון רב שיטות המחשה וטכניקות מעשיות להבנה אמתית של חומר הלימודים.

ומה עוד אנו מציעים??

יותר שעות תרגול  - יותר למידה – יותר הצלחות!
אצלנו במרכז "המפתח להצלחה" כל תלמיד מוזמן להגיע במשך השבוע לכיתות לימוד ייעודיות להכנת שיעורי הבית, להתכונן למבחנים ולעבוד על התרגילים שניתנו על ידי המורים שלנו. בכיתות לימוד אלו נוכח לאורך כל שעות הפעילות מורה אשר יסייע בכל בעיה או קושי ביישום החומר הנלמד. כך התלמידים זוכים לתרגל ברמה מקצועית כל השבוע בשעות הפנאי שלהם את החומר הנלמד, ולא "סוחבים" בעיות בהם נתקלו בשיעורי הבית משבוע לשבוע.

יותר דקות לימוד בכל שיעור!!
אורך השיעורים שלנו הם 60 דק' לשיעור ולא 45 דק' אקדמיות כמקובל, כך התלמיד יכול להקיף יותר חומר ויש יותר זמן לשאלות התלמידים, וכמובן יותר זמן אישי שהמורה יכול להקדיש בשיעור לכל תלמיד.אין צורך להתלבט, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא כל התחייבות, ובואו להתרשם מהמרכז בשעת הלימודים! (הגעה להתרשמות - בתיאום מראש בלבד).

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה לחץ כאן!

 
לומדים פיזיקה לחטיבה